DOLAR: 5.68 TL
EURO: 6.30 TL

SİVAS VE PARTİM BENİM EVLADIM GİBİLER…

9 ay önce
56 kez görüntülendi

SİVAS VE PARTİM BENİM EVLADIM GİBİLER…

AK Parti Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, Merkez İlçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat ve Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Duman, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, “AK Parti Grup Toplantısı’nda Belediye Başkan Adayı olarak ismimiz açıklandı. Biz de bugün teşkilatımızla birlikte iki dönemdir Sivas’a yapılacak hizmetlerin en güzelini yapan, AK Parti Belediyeciliğinin Sivas’ta en iyi örneklerini veren Belediye Başkanımız olarak sizi ziyaret ederek çalışmalara başladık. Yerel seçime 3 buçuk aylık bir süre var bu süreçte teşkilatımız ve sizlerle iyi bir çalışmayla sizden devralacağımız bayrağı sizin tecrübenizle 2004-2009 ve 2014-2019 yılında yapmış olduğunuz hizmetleri de daha yukarıya götürerek hep birlikte Sivas’a hizmet edeceğiz. Avantajımız belediye hizmetleri konusunda şikâyet almıyoruz. Sami Aydın olarak AK Parti belediyeciliğinin en iyi uygulamalarını Sivas’ta hayata geçiren Sivas’ımızı daha yaşanılabilir bir şehir haline getirebilmek için her noktada çalışma yapılan bir ruhla sahadayız bu bize güç veriyor. Sizin tecrübenizde AK Parti belediyeciliğinin neler yapacağının göstergesi… Biz muhalefet partisinden belediye devralmayacağız. Hizmet noktasında çıtayı en yukarıya çıkarmış, başarılı belediyecilik örnekleri vermiş, bir belediyeden ve bir belediye başkanından belediyeyi devralıp bu çıtayı da sizlerle birlikte hem seçim sürecini hem de seçimden sonraki süreci ben değil biz anlayışıyla birlikte götüreceğiz.” ifadesini kullandı.

Belediye Başkanı Sami Aydın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hilmi Bilgin ismi yabancı olmadığımız bir isim… Hem siyasi anlamda hem de bürokrasi tecrübeniz var. Ben inanıyorum ki bu hizmetler belediyecilik anlamında bir avantaj olacaktır. Gönül çıtanın daha yukarılara çıkmasını arzu ederim. Biz bu bayrağı 31 Martta teslim edeceğiz. İnşallah çıta yükseğe çıkar. Partinin kurucusu olarak Parti evladınız gibi oluyor temennimiz partimizin kazanması tabi aldığımız şehirle bırakacağımız şehir bir değil. Sivas’ın lehine şehrimiz iyi bir noktaya taşınmış konumda inanıyorum ki bu daha iyi bir noktaya taşınacak.” dedi.

Başkan Aydın seçimlere de değinerek, “Bu süreçte inanıyorum ki bize ihtiyaç duyduğunuz süreçte desteğimizi, birikimimizi size aktarma noktasında en ufak bir şüpheniz olmamalı. Çünkü benim için Parti neyse Sivas’ta o… İkisi de birlikte gelişti, büyüdü.  Dolayısıyla ben her ikisini de kendi evladımdan farklı görmüyorum. 3 buçuk aylık bir dönem var. Bu noktada üzerime düşen ne varsa katkı, destek sunacağız. Seviyeli bir yarış olmasını diliyorum. Yapılacak hizmetlerin, projelerin öne çıktığı, vatandaşın yaşam kalitesini artıracak bir süreç olmasını diliyorum. Siyaset nasip işi Rabbim bize 10 yıl belediye başkanlığı nasip etti, bu büyük bir şeref. Genel Başkanımız 3 dönem bizi üst üste aday gösterdi, bu sebeple başta Sayın Genel Başkanımız olmak üzere Partililerimize teşekkür ediyorum. Ömür boyu beni gösterecek diye bir şey yok, bu dönemde sizi gösterdiler. Sizde tanıdığımız, bildiğimiz arkadaşımızsınız. Sizin başarılı olmanız, benim başarılı olmam kadar beni mutlu eder. Bunu buradan özellikle belirtmek istiyorum. Seçim kolay olmuyor, yerel seçimde daha zor herkes sizi görmek istiyor, o sebeple bu süreç kolay geçmeyecektir. Ama zaferler kolay elde edilmez mücadele çaba gerektirir bunları da en iyi şekilde ortaya koyacağınız inancındayım.” ifadesini kullandı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık